Přírodní kosmetika

Přírodní a bio kosmetika je správnou volbou pro toho, komu záleží na svém zdraví a také na životním prostředí. Většina z nás již věnuje pozornost při nákupu potravin tomu z čeho a jak je daný produkt vyroben, proč tedy nevěnovat stejnou pozornost péči o pleť.

Každá pokožka je jiná. Ne všechny snesou chemické balzámy a oleje, které na nás každodenně vyskakují z televizních reklam.

Syntetické látky, které jsou součástí veškeré běžné kosmetiky se přes pokožku dostávají do našeho organismu kde se usazují a mohou způsobit zdravotní problémy.

U nás Vám poradíme jak správně zacházet s kosmetickými přípravky, jaké produkty zvolit pro Vaši pleť. To by však nebylo nic neobvyklého protože kosmetické služby i s poradenstvím dnes najdete na každém rohu Prahy. Já se Vám společně s naším týmem budu snažit ukázat trochu jinou cestu. Přírodní.

Již prastaré národy věděli, že v přírodě je síla, ale také krása. Vše co vzešlo s přírodních pramenů, bylo léčivé a než vše přebil farmaceutický průmysl, tak lidé byli celkově zdravější a vitálnější.

Proto dnes pracujeme s přírodními, NATURE a také BIO produkty na pleť, které nás mohou vrátit ke kořenům lidské krásy. Lidé s lupénkou, ekzémy a dalšími vadami pleti, tak mají konečně možnost, jak pečovat o pokožku, aniž by se museli strachovat reakce své pokožky na určitý typ produktu.

STUDIO BIO v Praze na Žižkově pracuje jen s takovými produkty, na které se můžete spolehnout.

Naše motto : Raději čistý přírodní olej, než nejdražší krém z lékárny.

Přírodní kosmetika se obejde bez chemických látek, jako jsou:

Parabeny jsou skupinou chemických látek široce užívaných jako konzervační činidla v kosmetice a farmaceutickém průmyslu. Parabeny a jejich soli jsou využívány zejména pro jejich baktericidní a fungicidní vlastnosti, a to v šampónech, zubních pastách, kosmetických krémech, lubrikantech, opalovacích krémech atd. Nejčastěji používanými látkami z této skupiny jsou: metylparaben (E 218 ), etylparaben (E 214 ), propylparaben (E 216 ) a butylparaben. Parabeny mohou vyvolávat alergii a studie na zvířatech prokázaly estrogenní aktivitu některých z nich.

Pěnidla - Dodecylsíran sodný, též sodiumdodecylsulfát (SDS nebo NaDS) nebo sodiumlaurylsulfát (SLS), je iontová povrchově aktivní látka používaná v celé řadě čistících a hygienických prostředků. Je vhodný k odstraňování mastných skvrn a je tedy součástí různých odmašťovačů motorů, čisticích prostředků na podlahu či k mytí aut, v nižších koncentracích se používái v zubních pastách, šamponech a pěnách na holení. V bublinových koupelích vytváří kýženou pěnu! Vysušují a dráždí pokožku, mohou se objevovat alergie.

Silikony - Složky přípravků s příponami -cone, -thicone, -thiconol, -siloxane, -silane. Vlasy se více mastí, padají, hůř na ně chytají barvy, v pleti se ucpávají póry, přirozený proces regenerace se zhoršuje.

Minerální olej - Je derivát z ropy. Zanáší pokožku umělými látkami.

Ceník kosmetiky

Ceník Kosmetiky

Kosmetické ošetření

Dámské kosmetické ošetření pleti *  1.150,-
Pánské a pro teenagery   990,-

 *80 min. odlíčení/očištění pleti – vacu press – hloubkové čištění – úprava obočí – tonizace – masáž obličeje – maska/peeling – závěrečná péče

Depilace

Depilace voskem (horní ret)  150,-
Depilace voskem (brada)   190,-
Depilace voskem (podpaží) 450,-
Depilace voskem (lýtka)  550,-
Depilace voskem (stehna) 650,-
Depilace voskem (třísla)  490,-
Depilace voskem celých nohou    1250,-

Úprava obočí a řas

Úprava obočí  od 150,-
Barvení obočí 190,-
Barvení řas 350,-
Úprava obočí + barvení  290,-
   

Rádi vám pomůžeme

Nejen s výběrem správného účesu nebo kosmetiky...

Kadeřnice Praha

Klára Kolarevičová

Kadeřnice

Telefon: 604 264 016
E-mail: objednavky@studiobio.cz

Kosmetička Praha

Johana Trčková

Kosmetička

Telefon: 603 230 693
E-mail: objednavky@studiobio.cz